Armenie, oktober 2025
Hoi, ik ben Janienke Schroten
In de herfstvakantie van 2025 hoop ik samen met twintig andere leerlingen van het Driestar College...
Lees mijn doelNederland is een welvarend land, maar dat is helaas niet overal vanzelfsprekend. In Armenië kennen...
Lees mijn motivatieHoi, ik ben Janienke Schroten
In de herfstvakantie van 2025 hoop ik samen met twintig andere leerlingen van het Driestar College af te reizen naar Armenië. In het dorpje Vajk willen we ons inzetten voor de lokale gemeenschap door middel van vrijwilligerswerk. Via stichting Livingstone gaan we onder andere helpen met het renoveren van een christelijk kinderdagverblijf van een kerk. Daarnaast gaan we lokale gezinnen bezoeken en bemoedigen én gaan we leuke activiteiten organiseren voor de kinderen. Om dit mogelijk te maken is echter veel geld nodig. Helpt u mee?
Lees mijn motivatieHet project
Ruim baan voor kinderen
We willen de kinderen uit de lokale gemeenschap helpen om zich goed te ontwikkelen en waardevol te voelen. We vinden het geweldig als jij ze extra aandacht en liefde komt geven die ze zo hard nodig hebben.
Youth for Christ werkt samen met zo'n 21 lokale kerken door heel Armenië. Vanuit de kerk wordt een DayCare Centre gestart waar kinderen twee tot vijf keer per week na schooltijd aanschuiven. Ze krijgen huiswerkbegeleiding, ruimte om ‘life skills’ te ontwikkelen en een warme maaltijd. Ze kunnen in een sfeer van liefde en geborgenheid kind zijn en horen de verhalen uit de Bijbel. Het DCC in Vajk wordt gerund door Samvel, de zoon van het voorgangersechtpaar, en zijn vrouw.
Lees de droomJe kunt mij ook steunen door deze pagina te delen