William Bultman

Help William mee naar Moldavië

William Bultman

Moldavie, juli 2023

William Bultman

William Bultman

Moldavie, juli 2023

€448 opgehaald van €1.090
Nog 69 dagen 7 supporters

Help William mee naar Moldavië

Logo Livingstone

Ik vind het belangrijk om mensen te helpen die het minder hebben dan wij hier in de Nederland. Dit...

Lees mijn motivatie

Hoi, ik ben William Bultman

dit is mijn doel

Aankomende zomer gaan wij met de 20+ groep naar Oost-Europa om vrijwilligerswerk te doen. We zullen hier gaan bouwen en activiteiten met de lokale kinderen organiseren. Om deze reis te bekostigen heb ik een crowdfundingsactie aangemaakt, help je mee?

Lees mijn motivatie

Updates
William Bultman

Marien
€ 62
Marien
€ 62

klaverjastoernooi

Opa
€ 100
Opa
€ 100

Succes William

Fam. Flier
€ 100
Fam. Flier
€ 100

Succes kerel

Gerja
€ 25
Gerja
€ 25

Succes met het project!

?dfa
€ 30
?dfa
€ 30

Suççes

Joanne
€ 100
Joanne
€ 100

Ik steun met een gift

Anoniem
€ 20
Anoniem
€ 20

Ik steun met een gift

Mijn groep

Het project

Moldavie Sculeni

Kluswerk, jongerenactiviteiten

Vitalie Pupazan
Vitalie Pupazan Projectleider in Moldavie Ik probeer ondanks alles een bijdrage te leveren aan een betere toekomst van mijn land.

Het project

Het dagcentrum in Sculeni bevindt zich op een centrale plek in het dorp. Op een van de foto's zie je het turkooizen gebouw waar zo'n 20 tot 30 kinderen drie keer per week samenkomen. Dichtbij het dagcentrum bevinden zich een kunstgrasveld en een park. Diverse mogelijkheden om leuke activiteiten te organiseren. Olya Borta (de knappe jonge vrouw op de portretfoto) zal namens YFC jullie contactpersoon zijn. Leuk weetje: ze is gek op pindakaas!

Lees de droom

Je kunt mij ook steunen door deze pagina te delen