Oeganda, augustus 2023
Wij willen van grote betekenis zijn door ons samen sterk te maken voor een hoopvol project. Wij...
Lees onze motivatieHoi, wij zijn OEGANDA muziekreis 2023
Zoveel mogelijk geld ophalen voor Brass for Childeren. Om de kansarme kinderen te helpen door samen muziek te maken en hun talenten te kunnen ontwikkelen.Het helpt hen zelfvertrouwen te ontwikkelen, geeft betekenis en kan hen vaardigheden opleveren waarmee ze in de toekomst hun brood kunnen verdienen. Een relatief kleine verandering heeft ontzettend veel mooie gevolgen voor de gemeenschap in Butogota.
Lees onze motivatieDe betaling voor deelname aan de bingo :)
Succes met jullie acties!
Wij sparen samen voor
Wij voeren de volgende acties voor
Het project
Samen de sterren van de hemel spelen
Brass for Children kijkt uit naar het eerste Livingstone Team! We doen ons uiterste best om ervoor te zorgen dat alle kinderen en jongeren uit Butogota toegang hebben tot blaasinstrumenten. Jij kunt ons helpen.
Brass for children is een non-profitorganisatie opgericht in 2018 aan de rand van Bwindi in Kanungu, West-Oeganda. De missie van Atakunda is om de kansarme kinderen te helpen door samen muziek te maken en hun talenten te kunnen ontwikkelen. Het helpt hen zelfvertrouwen te ontwikkelen, geeft betekenis en kan hen vaardigheden opleveren waarmee ze in de toekomst hun brood kunnen verdienen.
Lees de droomJe kunt ons ook steunen door deze pagina te delen